




Культиватор бензиновый Hyundai T 850
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Культиватор бензиновий T 850 Hyundai - здатний обробити за один прохід смугу шириною до 90 см. Обладнаний 4-тактним двигуном потужністю 6.5 к.с. Агрегат легко впорається з оранкою як раніше оброблюваного, так і цілинного ґрунту. Для більш комфортної роботи передбачено вертикальне регулювання керма. Колесо полегшує переміщення культиватора ділянкою.
4-тактний двовальний двигун Hyundai OHV.
Ланцюгова розбірна трансмісія.
Панель оператора, що регулюється по висоті.
Регулювання оборотів.
Реверс.
Колесо для транспортування для комфортного переміщення.
- Унікальний 2-вальний двигун IC 200 розроблений спеціально для культиваторів HYUNDAI.
- Перший вал для руху вперед, другий для руху назад.
- Істотно знижений рівень шуму та вібрації.
- Тип двигуна OHV із верхнім розташуванням клапанів.
- Система полегшеного запуску.
- Низький рівень витрат палива.
Розбірна ланцюгова трансмісія, посилена металевим захистом, передає на фрези до 95% крутного моменту двигуна. Довговічні ковані фрези з металу високої міцності дозволяють обробляти навіть щільний грунт, що злежався.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Марка двигателя | Hyundai |
| Максимальная ширина обработки | 80 см |
| Максимальная глубина обработки | 30 см |
| Количество передач | 1 вперед/1 назад |
| Система запуска | Механический стартер |
| Трансмиссия | Цепной редуктор |
| В комплекте оборудования | Культиватор |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Мощность двигателя | 6.5 л. с. |
| Объем двигателя | 193 куб. см |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Объем топливного бака | 3.6 л |
| Объем масляного бака | 0.6 л |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 570 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Высота | 675 мм |
| Вес | 52 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Двигатель | Бензиновый |
- Цена: 26 163 ₴

