




Виброплита бензиновая Hyundai HPC 450W
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Переваги вібраційної плити Hyundai HPC 450W:
- надійний двигун забезпечує якісну роботу при великих навантаженнях і частому використанні;
- обладнаний повітряним фільтром, який ефективно захищає від попадання у внутрішню систему для довгого терміну служби;
- завдяки частим вібраційним ударам з силою 14 kH забезпечують хороше утрамбування поверхні, виганяючи повітряний простір з нижніх шарів;
- забезпечує ущільнення ґрунту або піску до 30 см в глибину, що дозволяє виконувати ущільнення шарами, працювати при засипці ям тощо;
- швидкий запуск двигуна за допомогою ручного стартера дозволить миттєво приступити до роботи
- швидкість руху плити 21 м / хв;
- широка сталева платформа обробляє досить швидко великі площі поверхні;
- за допомогою вулканічного килимка можна виконувати роботи по тротуарній плитці, каменю і бруківці, для створення ідеально рівних тротуарів;
- прогумована рукоятка забезпечує зручне управління плитою.
Hyundai HPC 450W - надійна виброплита, яка дасть змогу зробити тротуари і дороги для довгих років експлуатації без просідання і вибоїн.
Комплектація:- Вібраційна плита
- Вулканічний килимок
- Комплект соединения
- Керівництво з експлуатації
- Упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Производительность вибромашины | 20 м/мин |
| Длина рабочей поверхности | 620 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 450 мм |
| Глубина уплотнения | 300 мм |
| Центробежная сила | 18 кН |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя | |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Марка двигателя | Hyundai |
| Объем двигателя | 196 куб. см |
| Мощность двигателя | 6.5 л. с. |
| Количество цилиндров | 1 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Максимальное количество оборотов | 3600 об/мин |
| Расход топлива | 1.2 л/ч |
| Емкость топливного бака | 3.6 л |
| Объем масляного бака | 0.6 мл |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 810 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Высота | 520 мм |
| Вес | 95 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Двигатель | Бензиновый |
- Цена: 43 225 ₴

