




Вибротрамбовка бензиновая Hyundai HTR 140
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Переваги вібраційної трамбувальної машини Hyundai HTR 140:
- висока сила вібраційних ударів дозволяє ефективно утрамбувати сипучий ґрунт, щоб створити надійну основу для укладання дорожнього покриття, фундаменту та інших будівельних робіт;
- працює довгий час без перерв на заправку, так як обладнаний великим 2-х літровим баком;
- комплектується подвійним фільтром, який надійно захищає мотор від попадання частинок бруду і пилу;
- система зниження віддачі вібрації на рукоятки забезпечує комфортну роботу користувачеві;
- швидкий запуск двигуна за допомогою ручного стартера дозволить миттєво приступити до роботи;
- на віброноги можна встановити колеса, які дають можливість легко перемістити інструмент по території;
- посилена металева рама конструкції для надійного контролю виконуваних робіт;
- не великі габарити підошви дають можливість працювати у вузьких місцях.
Hyundai HTR 140 – вібраційне трамбування з потужним двигуном забезпечить довгі роки підготовки ґрунту під будови.
Комплектація:- Вібраційна трамбувальна машина
- Транспортувальні колеса
- Комплект з'єднання
- Керівництво з експлуатації
- Упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Длина рабочей поверхности | 345 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 285 мм |
| Глубина уплотнения | 80 мм |
| Центробежная сила | 14 кН |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя | |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Объем двигателя | 136 куб. см |
| Мощность двигателя | 4 л. с. |
| Количество цилиндров | 1 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Емкость топливного бака | 2 л |
| Объем масляного бака | 0.6 мл |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 790 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Высота | 1150 мм |
| Вес | 75 кг |
- Цена: 75 650 ₴

