




Электрический садовый высоторез Hyundai HPSE 750R
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Електричний садовий висоторіз Hyundai HPSE 750R призначений для обрізання гілок дерев в місцях, де використання більш зручного інструменту є неможливим.
Висоторізи Hyundai були розроблені та виготовлені з урахуванням складних вимог використання в домогосподарствах України – посилений мережевий кабель для надійної роботи, прорезинена ручка для впевненого тримання приладу та редуктор, виготовлений з алюмінієвого сплаву для захисту від випадкових ударів приладу гілками, що обрізуються.
Кнопка вимикача висоторізу складається з двох частин, що унеможливлює випадковий запуск пристрою.
Для зручності використання телескопічна штанга витягується до максимальної довжини в 260 см та оснащена подовженою, пом’якшеною, поліпропіленовою накладкою, довжиною 42 см, що дозволяє зручно тримати прилад в залежності від фізіологічних особливостей оператора.
Корпус телескопічної штанги виготовлено з армованого поліматеріалу з текстолітовою основою, що одночасно є легким та ударостійким матеріалом та значно подовжує термін служби всього виробу.
Пилка висоторізу має можливість регулювання відносно телескопічної штанги в 5-ти позиціях від 0° до 30° з кроком регулювання 7,5°, що дозволяє комфортно розташувати висоторіз по відношенню до місця його застосування.
На корпусі пилки висоторізу встановлено упор для комфортного розпилювання гілок, зверху розташовано заливну горловину в бак для змащення ланцюга пилки об’ємом 60 мл. Ліворуч на корпусі розташоване оглядове вікно баку для змащення ланцюга. Праворуч, біля ланцюга – система швидкого натягування ланцюга, що значно полегшує технічне обслуговування та налаштування пилки.
Ефективна робоча зона ланцюга складає 17 см, що дозволяє працювати з гілками діаметром до 15 см, а фірмовий ланцюг та шина Hyundai роблять цю роботою легкою та цікавою.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Hyundai |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Тип | Сетевая пила |
| Мощность двигателя, Вт | 750 |
| Длина полотна | 200 мм |
| Скорость вращения цепи | 11 м/сек |
| Общие | |
| Питание | Сеть 220В |
| Напряжение | 220 В |
| Объем масляного бака | 60 мл |
| Длина | 555 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Высота | 240 мм |
| Вес | 7 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Обороты двигателя (без нагрузки), об/мин | 5600 |
| Напряжение / Частота, В / Гц | 220-240 / 50 |
| Длина кабеля, м | 10 |
- Цена: 5 433 ₴




