


Виброплита бензиновая прямоходная ENERSOL EPC-064L
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості EPC-064L
✔ Віброплита ідеально підходить для ущільнення сипучого грунту, піску, гравію, щебеню та змішаного грунту.
✔ Віброплита передає енергію пухкому грунту або іншим матеріалам, щоб збільшити їх щільність і несучу здатність, і використовується, в основному, для дрібного ремонту та технічного обслуговування.
✔ Бак для води забезпечить подачу води в робочу зону, яка необхідна для укладання асфальту.
✔ Закритий кожух на клиновидний ремінь, саморегулююча відцентрова муфта зчеплення.
✔ Складна ручка.
✔ Набір корисних аксесуарів дозволяє використовувати обладнання для широкого ряду застосувань.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Турция |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина уплотнения | 280 мм |
| Длина рабочей поверхности | 480 мм |
| Производительность вибромашины | 21 м/мин |
| Состояние | Новое |
| Центробежная сила | 12 кН |
| Ширина рабочей поверхности | 370 мм |
| Транспортировочные колеса | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 64 кг |
| Высота | 800 мм |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Характеристики двигателя | |
| Емкость топливного бака | 3.6 л |
| Количество цилиндров | 1 |
| Максимальное количество оборотов | 3000 об/мин |
| Марка двигателя | Loncin |
| Мощность двигателя | 6.5 л. с. |
| Объем двигателя | 196 куб. см |
| Объем масляного бака | 0.6 мл |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Пользовательские характеристики | |
| Система орошения | с оросительным бачком |
- Цена: 19 999 ₴
