



Прямоходная бензиновая виброплита EnerSol EPC-052FLCT
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості EPC-052FLCT
✔ Віброплита ідеально підходить для ущільнення сипучого грунту, піску, гравію, щебеню та змішаного грунту.
✔ Віброплита передає енергію пухкому грунту або іншим матеріалам, щоб збільшити їх щільність і несучу здатність, і використовується, в основному, для дрібного ремонту та технічного обслуговування.
✔ Посилена самоочищающя плита основи.
✔ Закритий кожух на клиновидний ремінь, саморегулююча відцентрова муфта зчеплення.
✔ Складна ручка.
✔ Набір корисних аксесуарів дозволяє використовувати обладнання для широкого ряду застосувань.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Турция |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина уплотнения | 200 мм |
| Длина рабочей поверхности | 495 мм |
| Производительность вибромашины | 25 м/мин |
| Состояние | Новое |
| Центробежная сила | 8.2 кН |
| Ширина рабочей поверхности | 320 мм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 52 кг |
| Характеристики двигателя | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Марка двигателя | LCT (США) |
| Мощность двигателя | 1.9 л. с. |
| Объем двигателя | 79 куб. см |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Тип двигателя | Бензиновый |
- Цена: 16 998 ₴
