




Вибротрамбовка бензиновая ENERSOL ETR-082H
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості ETR-082H
✔ Вібротрамбовка ідеально підходить для ущільнення сипучих матеріалів, ям, траншей і прокладання комунікацій. Вибротрамбовка передає енергію пухкому грунту або іншому матеріалу, щоб збільшити їх щільність.
✔ Невелика вага і висока маневреність допоможуть утрамбувати поверхню в самих важкодоступних місцях.
✔ Двигун Honda гарантує довгий термін експлуатації.
✔ Візок для транспортування спростити переміщення техніки на будівельному майданчику.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Турция |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина уплотнения | 450 мм |
| Длина рабочей поверхности | 330 мм |
| Производительность вибромашины | 12 м/мин |
| Состояние | Новое |
| Центробежная сила | 10 кН |
| Ширина рабочей поверхности | 290 мм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 82 кг |
| Высота | 1150 мм |
| Длина | 790 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Характеристики двигателя | |
| Емкость топливного бака | 3.6 л |
| Количество цилиндров | 1 |
| Марка двигателя | HONDA GX160 |
| Мощность двигателя | 5.5 л. с. |
| Объем двигателя | 163 куб. см |
| Объем масляного бака | 0.6 мл |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Тип двигателя | Бензиновый |
- Цена: 30 999 ₴
