



Компреcсор воздушный EnerSol ES-AC310-100-2
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості ES-AC310-100-2
✔ Серія потужних поршневих масляних компресорів з ремінним приводом для використання в комунальному господарстві, в майстернях і на виробництвах.
✔ Великий ресурс за рахунок застосування ремінної передачі.
✔ Швидке наповнення ресивера стисненим повітрям.
✔ Обладнані регулятором тиску на виході.
✔ Збільшена площа вентиляції і покращений відвід тепла.
✔ Низький рівень шуму.
✔ Компресори обладнані пристроєм для захисту двигуна.
✔ Цей пристрій спрацьовує в разі перегріву двигуна в результаті виникнення будь-якої несправності, перериваючи електричне живлення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 70 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объем ресивера | 100 л |
| Расположение ресивера | Горизонтально |
| Регулировка давления | Да |
| Тип компрессора по мобильности | Передвижной |
| Тип поршневого компрессора | с прямым приводом |
| Тип поршневого компрессора по применению смазки | Масляный |
| Дополнительные характеристики | |
| Воздушный фильтр | Да |
| Количество колес | 2 шт |
| Система автоматической защиты | Да |
| Система охлаждения цилиндров | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 830 мм |
| Длина | 1060 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальное давление на выходе, бар | 8 |
| Производительность компрессора | 311 литр/мин |
- Цена: 18 498 ₴
