




Вібротрамбовка електрична EnerSol ETR-085E
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості ETR-085E
✔ Вібротрамбовка ідеально підходить для ущільнення сипучих матеріалів, ям, траншей і прокладання комунікацій. Вібротрамбовка передає енергію пухкому грунту або іншому матеріалу, щоб збільшити їх щільність.
✔ Невелика вага і висока маневреність допоможуть утрамбувати поверхню в самих важкодоступних місцях.
✔ Електричний двигун розроблений для роботи в сильно забруднених умовах, гарантує довгий термін експлуатації.
✔ Візок для транспортування спростити переміщення техніки на будівельному майданчику.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Турция |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина рабочей поверхности | 330 мм |
| Состояние | Новое |
| Центробежная сила | 10 кН |
| Ширина рабочей поверхности | 280 мм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 85 кг |
| Высота | 1100 мм |
| Длина | 800 мм |
| Ширина | 400 мм |
- Цена: 29 998 ₴

