




Вібротрамбовка електрична EnerSol ETR-086E
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості ETR-086E
✔ Вібротрамбовка ідеально підходить для ущільнення сипучих матеріалів, ям, траншей і прокладання комунікацій. Вібротрамбовка передає енергію пухкому грунту або іншому матеріалу, щоб збільшити їх щільність.
✔ Невелика вага і висока маневреність допоможуть утрамбувати поверхню в самих важкодоступних місцях.
✔ Електричний двигун розроблений для роботи в сильно забруднених умовах, гарантує довгий термін експлуатації.
✔ Візок для транспортування спростити переміщення техніки на будівельному майданчику.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина рабочей поверхности | 310 мм |
| Состояние | Новое |
| Центробежная сила | 10 кН |
| Ширина рабочей поверхности | 280 мм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 86 кг |
| Высота | 1110 мм |
| Длина | 740 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Потужність двигуна, кВт | 2.2 |
- Цена: 29 998 ₴
