


Вібраційна плита електрична прямохідна EnerSol EPC-095E
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості EPC-095E
✔ Віброплита ідеально підходить для ущільнення сипучого грунту, піску, гравію, щебеню та змішаного грунту.
✔ Віброплита передає енергію пухкому грунту або іншим матеріалам, щоб збільшити їх щільність і несучу здатність, і використовується, в основному, для дрібного ремонту та технічного обслуговування.
✔ Бак для води забезпечить подачу води в робочу зону, яка необхідна для укладання асфальту.
✔ Закритий кожух на клиновидний ремінь, саморегулююча відцентрова муфта зчеплення.
✔ Складна ручка.
✔ Набір корисних аксесуарів дозволяє використовувати обладнання для широкого ряду застосувань.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина рабочей поверхности | 580 мм |
| Состояние | Новое |
| Центробежная сила | 20 кН |
| Ширина рабочей поверхности | 400 мм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 95 кг |
| Высота | 500 мм |
| Длина | 650 мм |
| Ширина | 430 мм |
- Цена: 35 999 ₴
