




Генератор бензиновий Hyundai HHY 7050FE
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двигун профі-класу зі збільшеним моторесурсом (389 см. куб.)
Мотор серії Industrial Commercial корейського виробництва готовий до інтенсивного режиму експлуатації завдяки зносостійким компонентів і високоточної збірки. Модернізація циліндропоршневої групи і виведення клапанів у верхню частину дозволило знизити споживання пального при генерації електрики. Ресурс агрегату не менше 1500 мотогодин до техобслуговування.
Подвійна система вприскування масла в двигун
Удосконалена технологія подачі мастильних матеріалів забезпечила більш рівномірну роботу бензомотора, скоротила втрати часу на прогрів, збільшила значення крутного моменту, а також оптимізувати витрату палива і викид шкідливих газів.
Маслонасос з примусовою системою вприскування олії
Помпа гідравлічна нагнітає певний тиск для циркуляції мастила і ідеального покриття олійною рідиною робочих вузлів з соприкасаемыми компонентами. Велика кількість мікроканалів дало стабільний приплив без надлишку, що зменшило коефіцієнт тертя і забезпечило ефективну очистку поверхонь від нагару і продуктів зносу.
Сітчастий фільтр в маслонасосе
Навіть у продукції хороших торгових марок масел можуть міститися сторонні мікрочастинки, існує також ризик потрапляння сміття в картер через горловину в вітряну погоду. Фільтрація мастильних матеріалів виключає надходження сторонніх домішок безпосередньо в камеру згоряння і попереджає можливі поломки.
Унікальна конструкція клапанів і головки двигуна
Посилений циліндр з особливого сплаву і більш ефективне утримання клапана за допомогою штифтів-вставок перешкоджають «рассухариванию клапанів», що проявляється падінням в порожнину двигуна і пошкодження внутрішнього «коромисла».
Електростарт
Гранично простий запуск установки поворотом ключа в замку запалювання не утруднить людей зі слабкими фізичними здібностями завдяки вбудованому електронному запалення. Доступна опція ручного старту при розрядженому АКБ або в холодний сезон.
Мідна обмотка альтернатора
Стовідсоткова мідь є відмінним провідником струму, практично позбавленого втрат при транзиті, слабо нагрівається під навантаженням, стійка до вологості і перепадів температур.
Надійна рама з порошковим фарбуванням
Зварна конструкція з труб досить великого перерізу виступить захисним фактором при падінні або вандальних дій сторонніх осіб. Антикорозійна фарба не сколюється, надійно захищає метал від іржі.
Антивібраційні подушки
Збільшені розміри демпферных вставок мінімізують вібраційні коливання, продовжуючи експлуатаційний термін силової установки, підтримуючи цілісність вузлів.
Низький рівень шуму
Звук працюючої електростанції не перевищує 73 дБ і є прийнятним для людини, оскільки не викликає дискомфорту при тривалому перебуванні біля машини.
Комплект:
Бензиновий генератор;
інструкція по експлуатації;
гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | IC 390 |
| Об'єм двигуна | 390 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Потужність двигуна | 13 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 770 мм |
| Висота | 610 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Вага | 91 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Ступінь автоматизації | 1 |
| Захисний кожух | Ні |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | 4-х тактний |
| Тип запуску | електростарт/ручний |
| Датчик рівня палива | Так |
| Паливо | АІ-92 |
| Модель двигуна | HYUNDAI IC390 |
| Розетки | 1х16А (220В), 1х32А (220В) |
| Напруга мережі | 220 В |
| Габарити | 725х595х80 мм |
| Рекомендований тип масла | SAE 10W-30; SAE 10W-40 |
| Комплектація | Бензиновий генератор; інструкція щодо використання; гарантійний талон; *кориска і транспортний комплект - опромінення |
| Корпус | відкритий |
| Обсяг паливного бака | 25 л |
| Країна походження | Корея |
| Потужність генератора | 5 кВт - 10 кВт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вихід 12 В | Да |
| Об'єм масляного картера | 1.1 л |
| Захист двигуна від перевантаження | Так |
| Вольтметр | Немає |
| Захист двигуна при низькому рівні масла | Так |
| Кріплення | Немає |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип стабілізації | Немає |
| Стабілізація напруги | Немає |
| Матеріал обмотки альтернатора | мідь |
| Вхідна напруга | Немає |
| Потужність, ВА | Немає |
| Лічильник мото- години | Да |
- Ціна: 42 315 ₴


