-4%








Бензиновий генератор Matari MX14000EA + ATS MATARI 11 кВт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензиновий генератор Matari MX14000EA-ATS – потужне обладнання, здатне забезпечити енергопостачанням великий заміський будинок, торгові павільйони, майданчики середнього бізнесу. Установка підтримає роботу приладів тепло - і водопостачання, садові інструменти, верстати. Стабільність роботи гарантована при будь-яких погодних умовах можливе застосування виїзними мобільними бригадами. Особливості та переваги моделі MX14000EA-ATS 2-циліндровий двигун Matari M2V78F з вертикальним розташуванням клапанів характеризується малим споживанням палива, низьким рівнем звукового тиску, заниженими кількістю викидів відпрацьованих газів; мініелектростанція, завдяки блоку автоматичного введення резерву, запуститься самостійно, як тільки в стаціонарній мережі зникне напруга; генератор знаходиться всередині металевої рами, відкритий доступ повітря дозволяє підтримувати необхідний тепловий режим; зниження механічних коливань сприяють антивібраційні подушки; електричний стартер обладнаний вбудованим акумулятором, швидкий пуск економить зусилля оператора і скорочує витрату бензину; на панелі управління, крім поточних показань вихідного струму, відображається кількість пройдених мотогодин. Власник може завчасно підготуватися до технічного огляду; металева кришка захищає місткий паливний бак; відкидні рукоятки і потужні транспортувальні колеса призначені для переміщення. 6 причин купити Matari MX14000EA-ATS Японський концерн протягом багатьох років міцно утримує звання виробника надійної техніки; Застосування новітніх технологій дозволили створити продукт, що відрізняється низьким споживанням палива, гідними енергозберігаючими якостями; Якісні комплектуючі подовжує термін робочої експлуатації; Високопрофесійну підтримку здійснює мережа сервісних центрів; Безпека користувача заснована на жорстких вимогах міжнародних стандартів; Адекватний рівень цін знаходиться в цілком прийнятних межах для різних верств населення. Напруга - однофазний (220 В) Максимальна потужність - 11 кВт Тип запуску - автозапуск Номінальна потужність - 10 кВт Характеристики двигуна - 4-тактний, 2-циліндровий Модель двигуна - Matari M2V78F Тип альтернатора - синхронний Матеріал обмотки альтернатора - мідь Система охолодження - повітряне Час безперервної роботи - 12 год Паливо - АІ-92 Обсяг паливного бака - 50 л Витрата палива - 370 г/кВт·год Датчик рівня палива + Об'єм масляного картера - 1.5 л Рекомендоване масло - SAE 10W30 Захист двигуна від низького рівня масла + Захист від перевантаження + Вбудований стабілізатор напруги + Лічильник мотогодин + Розетки 220 В - 2х16А, 2х32А Вихід 12 В + Корпус - відкритий Рівень шуму - 72 дБ Довжина - 797 мм Висота - 825 мм Ширина - 705 мм Вага - 138 кг Гарантія - 24 міс Країна походження - Японія Комплектація - Бензиновий генератор; - сервісний набір; - інструкція; - картонна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Країна виробник | Японія |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 10 кВт |
| Максимальна потужність | 11 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 12 годин |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Вхід ATS | Так |
| Двигун | |
| Марка двигуна | Matari M2V78F |
| Об'єм двигуна | 679 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.5 л |
| Об'єм паливного бака | 50 л |
| Потужність двигуна | 22 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 797 мм |
| Висота | 825 мм |
| Ширина | 705 мм |
| Вага | 150 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Автоматичний запуск, Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Ступінь автоматизації | 1 |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Захисний кожух | Ні |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
- Ціна: 129 600 ₴
