


Віброплита Masalta MS100-2
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензинова віброплита Masalta MS-100-2 належить до професійного класу віброобладнення, призначеного для трамбування різних типів грунтів, піску або гравію перед укладанням асфальту, бетонної стяжки і плитки. В основному використовується при дорожньо-будівельних і комунальних роботах. У комплектацію будівельної плити входить додатковий каучуковий килим-накладка, який дає можливість ущільнювати декоративну плитку і бруківку, не завдаючи їм шкоди і не дряпаючи покриття. Робоча підошва виготовлена із сталі високої якості, дуже компактна, по краях закруглена, тому здатна працювати впритул до стіни і кутах, що важливо при трамбування фундаментів і вузьких траншей. Роботи проводяться з зрошенням з бачка. Прямоходная дорожная плита Masalta MS-100-2 розвиває пристойну швидкість при роботі і відрізняється високою продуктивністю: за годину ущільнює 770 кв. м площі, здатна працювати під інтенсивними навантаженнями. Відмітні особливості віброплити MS-100-2: ПОТУЖНИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН Наявність чотиритактного бензинового двигуном Loncin потужністю 5,5 л. с., повного аналога японського мотора Honda. Двигун розроблений спеціально для віброплит, добре переносить навантаження, не втрачаючи високого крутного моменту. Економний, оснащений глушником. Щоб уникнути пошкодження двигуна при роботі в обмеженому просторі, використовується спеціальна захисна рама. СИСТЕМА ЗРОШЕННЯ Зрошення водою з бачка усуває пил і запобігає прилипання підошви до гарячого асфальту. ПРОДУМАНА КОНСТРУКЦІЯ Використовується надійна ремінна передача, знижує шум при роботі, приводний ремінь закритий герметичним кожухом. По центру плити розміщений ексцентриковий механізм, що відповідає за силу і точність удару. Всі механізми віброплити Masalta MS-100-2 добре захищені від пилу і бруду, а доступ до них полегшений, що спрощує техогляд та обслуговування. ГАСІННЯ ВІБРАЦІЇ Плита оснащена особливими демпфери, які відмінно поглинають більшу частину вібрацій, що передаються на органи управління. ЛЕГКЕ ТРАНСПОРТУВАННЯ Рукоятка керування зручна для захоплення, щоб інструмент став компактніше при зберіганні, ручка, що складається. Для комфортного перенесення є чотири додаткові бічні ручки, а перевезення полегшують колеса, що входять в комплектацію. Тип двигуна - бензиновий Призначення - для асфальту Спосіб пересування - прямоходные Виробник двигуна - Loncin Характеристики двигуна - 4-тактний OHV з верхнім розташуванням клапанів Паливо - АІ-92 Модель двигуна - Loncin Потужність - 5.5 л. с. Охолодження двигуна - повітряне Обсяг паливного бака - 3.6 л Рекомендований тип масла - 10W40 Сила удару - 20 кН Система зрошення - з бачком зрошувальним Вулканічний килимок - Тип запуску - ручний стартер Максимальна швидкість - 45 см/сек Матеріал робочої поверхні - сталь Розмір підошви - 460Х610 мм Захист двигуна від низького рівня масла + Транспортувальні колеса + Довжина - 1100 мм Висота - 660 мм Ширина - 460 мм Вага - 93 кг Країна походження - Тайвань
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Masalta |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина робочої поверхні | 610 мм |
| Ширина робочої поверхні | 460 мм |
| Глибина ущільнення | 300 мм |
| Відцентрова сила | 20 кН |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | Loncin |
| Потужність двигуна | 5.5 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Ємність паливного бака | 3.6 л |
| Тип запуску | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Висота | 660 мм |
| Вага | 93 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | Бензиновий |
- Ціна: 37 567 ₴
