
Віброплита Masalta MS60-2
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прямохідна віброплита Masalta MS-60-2 (без комплектації) – професійне будівельне обладнання, робота якого полягає в ущільненні сипучих матеріалів (грунтів, піску, гравію), а також трамбування асфальту та тротуарних плит. Сфера застосування – дорожні роботи, будівництво. Компактні розміри сталевий робочої підошви дозволяють застосують пристрій у важко доступних і вузьких місцях, тому воно часто використовується при дизайнерських ландшафтних роботах. Краю плити закруглені, можуть ущільнювати впритул до стін, кутів і опор при укладанні фундаменту. Оснащена додатковою накладкою-килимом з гуми, що дозволяє трамбувати бруківку і плитку, не дряпаючи їх поверхні. У комплектацію входить зрошувальний бачок. Будівельна віброплита Masalta MS-60-2 – легка, зручна в управлінні, за годину роботи здатна ущільнити 450 квадратних метрів площі, двигун добре витримує навантаження. Відмітні особливості віброплити MS-60-2: БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН LONCIN Чотиритактний бензиновий двигун Loncin потужністю 3,5 л. с. має високий крутний момент і відрізняється надійністю в роботі. Виконаний за типом японських двигунів Honda і розроблений спеціально для віброобладнення. Економний, знижений шум. Металева захисна рама встановлена для захисту двигуна від пошкоджень в обмеженому просторі. ЗРОШУВАЛЬНА СИСТЕМА Бачок великої ємності подає воду для зрошення під час роботи, щоб не допустити прилипання робочої підошви до гарячого асфальту. Вода також усуває пил. ПРОДУМАНА КОНСТРУКЦІЯ ПРИВОДНИЙ Ремінна передача відрізняється надійністю і зниженим шумом, герметичний кожух захищає ремінь. Обслуговування і техогляд нескладні, оскільки доступ до всіх робочих вузлів віброплити полегшений. АНТИВІБРАЦІЙНА СИСТЕМА Трамбовочная плита має спеціальні демпфери, що поглинають вібрації від двигуна, тому робота з нею не є стомлюючою. ПРОСТЕ ТРАНСПОРТУВАННЯ І УПРАВЛІННЯ Зручна рукоятка служить для керування під час роботи. Її можна скласти для більш компактних габаритів при зберіганні. Перенесення не важкої віброплити здійснюють з допомогою додаткових ручок. Транспортування сильно полегшують колеса, що входять в комплект. Тип двигуна - бензиновий Призначення - для асфальту Спосіб пересування - прямоходные Виробник двигуна - Loncin Характеристики двигуна - 4-тактний OHV з верхнім розташуванням клапанів Паливо - АІ-92 Модель двигуна - Loncin Охолодження двигуна - повітряне Обсяг паливного бака - 3.6 л Рекомендований тип масла - 10W40 Робоча глибина - 20 см Сила удару - 10.5 кН Система зрошення - з бачком зрошувальним Вулканічний килимок - Тип запуску - ручний стартер Максимальна швидкість - 40 см/сек Матеріал робочої поверхні - сталь Розмір підошви - 500х360 мм Захист двигуна від низького рівня масла + Транспортувальні колеса + Рівень шуму - 102 дБ Довжина - 1080 мм Висота - 800 мм Ширина - 400 мм Вага - 62 Країна походження - Тайвань Комплектація - Віброплита; - навісна бак для води; - транспортувальні колеса; - інструкція з експлуатації; - гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Masalta |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина робочої поверхні | 500 мм |
| Ширина робочої поверхні | 360 мм |
| Глибина ущільнення | 20 мм |
| Відцентрова сила | 10.5 кН |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | Loncin |
| Потужність двигуна | 5.5 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Ємність паливного бака | 3.6 л |
| Тип запуску | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1080 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 800 мм |
| Вага | 62 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | Бензиновий |
- Ціна: 31 500 ₴
