
Віброплита Masalta MS125-2
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензинова віброплита Masalta MS-125-2 відноситься до прямоходному механічного типу будівельного віброобладнення, яке призначене для трамбування сипких ґрунтів, гранульованих матеріалів, гравію, піску та асфальту. Використовується при дорожніх роботах, при ущільненні фундаменту пере стяжкою, трамбування поверхонь при встановленні опор, стін. Компактні розміри підошви дозволяють працювати у вузьких місцях, а закруглені краї дають можливість впритул підійти до сенам і вирівняти кути при трамбування фундаменту. При роботі використовується зрошення водою. Робоча поверхня – підошва виконана з изностойких матеріалів для збільшення терміну служби. Прямоходная будівельна віброплита Masalta MS-125-2 - функціональне і продуктивне обладнання, здатне витримувати інтенсивні навантаження. Відмітні особливості віброплити MS-125-2: ПОТУЖНИЙ БЕНЗИНОВИЙ ПРИВІД Бензиновий, чотиритактний двигун розроблений спеціально для віброплит, економний, негучний, добре переносить навантаження, не втрачаючи потужності і оборотів, оскільки є аналогом японського мотора Honda. Захищений металевою рамою від можливих пошкоджень. НАЯВНІСТЬ РЕВЕРСУ Щоб досягти високої якості ущільнення, можна використовувати реверс (задній хід) і утрамбувати одне і те ж місце двічі. Зручно, що для цього важку машину не потрібно розгортати. Привід реверсу - механічний. МОЖЛИВІСТЬ ЗРОШЕННЯ В комплект входить бачок з водою, тому пилу під час роботи немає, а при трамбування гарячого асфальту він не буде прилипати до підошви. ЕРГОНОМИЧНАЯ КОНСТРУКЦІЯ Використовуються дросельні заслінки з збільшеним терміном служби. Привід – ремінною, добре знижує шум при роботі. Герметичний кожух захищає приводний ремінь. Нескладний доступ до робочих вузлів машини для технічного обслуговування. Доступ до всіх вузлів машини полегшений, що спрощує техогляд та обслуговування. АНТИВІБРАЦІЙНІ ДЕМПФЕРИ Модель виброплиты оснащена мощными демпферными пружинами. Они ощутимо гасят большую часть вибраций, поэтому рукоятка управления не дает сильной нагрузки на руки во время работы. ФУНКЦИОНАЛЬНАЯ РУКОЯТКА Модель оснащена рукояткой особой продуманной формы. Ее можно крепко обхватить руками, она отлично управляет инструментом. На рукоятке размещены органы управления. СПОСОБ ТРАНСПОРТИРОВКИ Для удобной перевозки служит ручка и колеса, входящие в комплектацию. В центре плиты расположена специальная пружина, предназначенная для того, чтобы облегчить подъем тяжелого инструмента и его транспортировку. Тип двигуна - бензиновий Призначення - для асфальту Спосіб пересування - реверсивні Виробник двигуна - Loncin Характеристики двигуна - 4-тактний OHV з верхнім розташуванням клапанів Паливо - АІ-92 Модель двигуна - Loncin Потужність - 6.5 л. с. Охолодження двигуна - повітряне Обсяг паливного бака - 3.6 л Рекомендований тип масла - 10W40 Робоча глибина - 30 см Сила удару - 25 кН Система зрошення - з бачком зрошувальним Вулканічний килимок - Тип запуску - ручний стартер Максимальна швидкість - 25 см/сек Матеріал робочої поверхні - сталь Розмір підошви - 630х400 мм Захист двигуна від низького рівня масла + Транспортувальні колеса - Рівень шуму - 102 дБ Вага - 126 кг Країна походження - Тайвань Комплектація - Віброплита; - навісна бак для води; - інструкція з експлуатації; - гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Masalta |
| Країна виробник | Тайвань |
| Продуктивність вібромашини | 15 м/хв |
| Довжина робочої поверхні | 630 мм |
| Ширина робочої поверхні | 400 мм |
| Глибина ущільнення | 30 мм |
| Відцентрова сила | 25 кН |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | Loncin |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Ємність паливного бака | 3.6 л |
| Тип запуску | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 126 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | Бензиновий |
- Ціна: 53 970 ₴
