

Віброплита реверсивна Masalta MSH 160-2
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Віброплита Masalta MSH160-2 – це продуктивний пристрій для дорожньо-будівельних робіт. Є великовагової реверсивної дорожньої трамбуванням. Ущільнює пісок, глину, чорнозем, камінь, цегла, бетон і асфальт. Демонструє високий показник глибини ущільнення – на 50 см вглиб будь-якої по твердості матеріалу. Виробник – китайська торгова марка Masalta, що випускає будівельне обладнання високої якості за доступною ціною. Ця модель має істотну відмінність від інших віброплит компанії Масалта. У ній встановлений не японський двигун Хонда, а китайський LONCIN. Світові виробники виділяють його на тлі всіх моторів, випущених в КНР. LONCIN – надійна фірма, на її заводах виготовляються двигуни до автомобілів і мотоциклів всесвітньо відомого BMW, що вже саме по собі є гарантією відмінної якості. Технічні і експлуатаційні показники мотора на високому рівні, а ціна нижча, ніж японського. Бензинова віброплита Masalta MSH160-2 застосовується на будівництвах, при ремонтах і будівництві доріг, для укладання фундаменту, ландшафтних роботах. Техніка проста і доступна в управлінні. Оснащена реверсивної функцією. Наявність заднього ходу дає можливість використовувати машину під час прокладання кабелів, труб. Вона маневрена і мобільна. Швидкість роботи гарна, ефективно ущільнює більше 500 кв. метрів площі за годину роботи. Розміри робочої плити складають 73х37 див. Двигун розвиває потужність 4,7 кВт, створюючи вібраційне зусилля на 30 кН. Зрошувальний резервуар відсутня, тому при роботі з гарячим, буде липнути до підошви асфальтом, слід придбати його додатково. Особливості та переваги Двигун LONCIN відрізняється стабільною роботою і довгим часом служби. Він чотиритактний, верхнеклапанний. Витривалий, добре захищений від перегріву і перевантаження. Вбудована сучасна система охолодження повітряним потоком. Автоматичний індикатор контролює рівень мастила. У разі нестачі оливи, датчик зупиняє двигун. Запуск ручним стартером, полегшений. Реверсивна плити працює в трьох режимах: прямий хід, задній хід і ущільнення на місці. Функції перемикаються одним важелем. Всі важелі управління під рукою, на ергономічній рукоятці. Праворуч розміщено спеціальний перемикач для контролю дросельної заслінки. Захисна рама уберігає мотор від можливих ударів і пошкоджень. Тип конструкції відкритий, немає місць, де може накопичуватися бруд і пил. Робоча підошва має розміри, які застосовують на різних ділянках. Такий плитою зручно працювати на складних по конфігурації площах, на великих територіях і на маленьких майданчиках. Сталева Плита, покрита захисним шаром порошкової фарби, щоб уникнути можливої іржі. Поднять тяжелый агрегат из траншеи с помощью подъемного крана несложно. Для этого в центре размещена изогнутая перекладина. 7 основных причин купить модель MSH160-2 Уплотняет вглубь на полметра. Вперед-назад двигается одним нажатием рычага. Простая и доступная в управлении. Идеальная для большой стройки. Легко поднять из ямы или канавы. Маневренность тяжеловесного агрегата повышена. Цена снижена, в связи с применением более дешевого двигателя. Его китайское происхождение никоим образом не ухудшает качество. Тип двигателя - бензиновый Способ передвижения - реверсивные Производитель двигателя - Loncin Характеристики двигателя - 4-тактный, OHV с верхним расположением клапанов Топливо - АИ-92 Модель двигателя - Loncin Мощность - 4.7 кВт Охлаждение двигателя - воздушное Рекомендуемый тип масла - 10W40 Сила удара - 30 кН Вулканический коврик - Тип запуска - ручной стартер Максимальная скорость - 25 см/сек Материал рабочей поверхности - сталь Размер подошвы - 730х370 мм Защита двигателя от низкого уровня масла + Транспортировочные колеса - Уровень шума - 102 дБ Длина - 860 мм Высота - 930 мм Ширина - 570 мм Вес - 149 кг Страна происхождения - Китай Комплектація - Віброплита; - інструкція з експлуатації; - гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Masalta |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність вібромашини | 15 м/хв |
| Довжина робочої поверхні | 730 мм |
| Ширина робочої поверхні | 370 мм |
| Глибина ущільнення | 500 мм |
| Відцентрова сила | 30 кН |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | Loncin |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 860 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Висота | 930 мм |
| Вага | 149 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | Бензиновий |
- Ціна: 62 800 ₴
