
Дизельний мотоблок FORTE 1050
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефонуйте, домовимося!
Мотоблок Forte 1050 - професійний сільськогосподарський агрегат, який заслужив довіру сотень досвідчених фермерів України.
Цьому апарату під силу багато типів земельних завдань: посадка і посів, скопування коренеплодів, підгортання, розпушування, оранка земельних ділянок і багато іншого.
Модель Forte 1050 підходить для швидкої і якісної обробки середніх дачних, городніх або садових територій на 30-40 соток.
У комплект до мотоблоку входить пасивна фреза (750-1050 мм), завдяки чому можна культивувати відразу велику ділянку ґрунту всього в один захід.
Клас мотоблока - важкий
Потужність - 6 л. с.
Трансмісія - ланцюговий редуктор
Тип двигуна - дизельний, 4-тактний, 1-циліндровий
Охолодження двигуна - Повітряне
Об'єм двигуна - 296 куб. см.
Модель двигуна - 170FD
Паливо - дизель
Обсяг паливного бака - 3,5 л
Об'єм масляного картера - 1.65 л
Ширина культивації фрезою - 105 см
Можливість регулювання ширини культивації - три регулювання
Глибина культивації фрезою - 30 см
Кромкорезы (захисні диски для рослин) +
Кількість передач вперед - 2
Кількість передач назад - 1
Вал відбору потужності (ВОМ) +
Тип запуску - ручний
Зчеплення - дискове
Блокування диференціалу +
Захист двигуна від низького рівня масла +
Регулювання ручки управління по вертикалі +
Регулювання ручки управління по горизонталі +
Довжина - 1010 мм
Висота - 780 мм
Ширина - 580 мм
Вага - 140 кг
Гарантія - 12 міс
Країна походження - Китай
Цей апарат стане вірним помічником не тільки досвідченим садівникам, але і новачкам в сільськогосподарській промисловості.
Особливості та переваги:
мультискоростное пристрій (дві передачі вперед і один назад) для високої продуктивності;
витривалий чотиритактний двигун з ефективною системою очищення повітря для тривалого терміну служби;
міцні колеса із протекторами підвищеної прохідності для легкого маневрування;
регульовані ручки для максимально комфортного управління;
високоякісні металеві грунтофрез для надійної обробки твердих грунтів;
високе тягове зусилля для ще більшої ефективності роботи і бездоганного результату;
можливість підключення до мотоблоку інших активних приладів (наприклад, снігоочисник в зимову пору, картоплекопачка в осінню або роторна косарка навесні).
6 причин купити мотоблок Форте 1050:
Міцна конструкція і сучасні елементи управління - отримаєте тільки високу ефективність роботи при будь-яких умовах експлуатації;
Вал відбору потужності - підключайте додаткове навісне обладнання і розширте спектр доступних сільськогосподарських завдань;
Потужний двигун, номіналом в 6 кінських сил і з примусовою системою охолодження - насолоджуйтесь безперебійною роботою апарату довгі роки;
Економна витрата палива - обробляйте грунт на протязі 5-6 годин без додаткової заправки;
Важелі безпеки на рукоятках - будьте впевнені у безпечному користуванні приладом під час виконання фермерських завдань;
Культивування грунту на глибину до 30 см - тепер навіть найскладніші проблеми з грунтом в саду, на городі або на дачній ділянці вирішуються в два рахунки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Максимальна ширина обробки | 105 см |
| Марка двигуна | 170FD |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Стан | Новий |
| Зчеплення | Дискове |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 140 кг |
| Висота | 780 мм |
| Довжина | 1010 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 6 к. с. |
| Об'єм двигуна | 296 куб. см |
| Об'єм масляного бака | 1.65 л |
| Об'єм паливного бака | 3.5 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | Бензиновий |
- Ціна: 18 400 ₴
