
Мотопомпа для брудної води Hyundai HYT 83
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Hyundai HYT 83
ФІРМОВИЙ МОТОР
Фірмовий чотиритактний двигун IC 160 створений корейськими розробниками з впровадженням інноваційних технологій. Використання сучасних матеріалів для виробництва комплектуючих забезпечило стабільне функціонування при інтенсивній експлуатації. Моторесурс становить понад 1500 годин. Литий циліндр витримує підвищені навантаження і знижує рівень шуму працюючої машини. Обороти близько 3600 в хвилину і збільшений обсяг бензомотора гарантують продуктивне перекачування рідкого середовища в стислі терміни. Агрегат раціонально витрачає бензин і утворює трохи вихлопних газів.
ПОСИЛЕНА ПОМПА
Корпус насоса виготовлений з алюмінію, стійкого до впливу води, що містяться в ній твердих частинок, перепадів температур. Помпа призначена для перекачування забрудненої води з піском, мулом, глиною, твердими включеннями до 3 см в діаметрі. Надійна крильчатка з широкими лопатями здійснює зачерпывание великих порцій води для більш продуктивної діяльності.
ЗБІЛЬШЕНИЙ ДІАМЕТР ПАТРУБКІВ
Діаметр забірного отвору і вихідного патрубка становить 8 см, що гарантує високу продуктивність перекачування рідин. За сприяння потужного двигуна продуктивність установки становить 917 л/хв, що дозволить швидко виконати великий обсяг роботи підвищеної складності. Хомути з особливого сплаву надійно кріплять шланги до отворів мотопомпи, виключаючи просочування вологи в процесі функціонування.
КОНТРОЛЬ РІВНЯ МАСТИЛА
Для стабильной работы аппарата необходимо достаточное количество масла в системе. Специальный датчик высокой точности оперативно измеряет уровень смазочных материалов и при его снижении до минимальной отметки незамедлительно останавливает работу во избежание неустранимых поломок. Возобновление перекачивающих манипуляций осуществляется после долива смазки.
РУЧНОЙ СТАРТ
Система ручного запуска активизируется тросом, который нужно выдернуть для открытия дроссельной заслонки, перекрывающей доступ горючего для работы агрегата. Резкий рывок без приложения больших усилий сможет сделать любой пользователь, вне зависимости от уровня физподготовки.
СТАЛЬНОЙ БЕНЗОБАК
Оптимальный объем топливного бака обеспечивает продолжительность автономного перекачивания без дозаправок и при этом не занимает много места в конструкции. Сталь устойчива к физическому воздействию извне, влиянию горючего и прочих неблагоприятных факторов.
МОЩНЫЙ НАПОР
Оборудование производит забор с глубины до 5 м, создавая напор подачи жидкости в 25 м. Данная модификация сконструирована для перекачивания жидкой среды с большим количеством абразивных частиц и прочих включений, что способствует ее разностороннему применению. Установка осушит затопленные помещения, удалит грязную воду со скважины или колодца, очистит бассейн и большие резервуары. Возможно решение задач строительных бригад или коммунальных служб посредством этой модели.
МЕТАЛЛИЧЕСКАЯ РАМА
Конструкція з металу служить захистом важливих вузлів від негативного впливу ударів або падінь. Антикорозійна фарба запобіжить появу корозії при експлуатації у вологих умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Максимальна пропускна здатність | 55 куб.м/год |
| Максимальний напір | 25 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 30 мм |
| Глибина всмоктування | 5 м |
| Вага | 36 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Характеристики приводу | |
| Марка двигуна | Hyundai IC190 |
| Потужність двигуна | 6.5 кВт |
| Тип палива | Бензин |
| Об'єм двигуна | 163 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Ємність системи змащування | 0.6 л |
| Масляний датчик | Так |
| Висота підйому | 25 м |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 465 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Висота | 460 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | Бензиновий |
- Ціна: 19 110 ₴
