




Бензиновий генератор HYUNDAI HHY 10050FE-Т
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Все це забезпечує подовжений моторесурс двигунів даної серії, у тому числі за рахунок зменшення його робочої температури та захищає від перегріву двигуна.
Система запуску EASY START - використовується автоматично для полегшеного запуску генератора.
Альтернатор - усі генератори Hyundai комплектуються тільки синхронними альтернаторами з мідною обмоткою. Обмотка з міді не перегрівається, витримує більші навантаження у порівнянні з іншими матеріалами, володіє відмінною струмовіддачею. Виготовляються на автоматичній лінії, що унеможливлює присутність дефектів пов’язаних з людським фактором, також застосовано поліпшене укладання проводів з додатковою фіксацією обмоток.
AVR (автоматичний регулятор напруги) - виготовлена серійно, встановлені конденсатори підвищеної ємності та герметично заповнена компаундом для захисту від зовнішнього середовища.
Фірмова, посилена сталева рама 32 мм - генератори 50-серії надійно захищені міцною металевою рамою з порошковим фарбуванням яка захищає від зовнішніх дій та також унеможливлює вплив вібрації на усі компоненти генератора, у тому числі при максимальному навантаженні. Зменшення вібраційного навантаження гарантується також за рахунок всієї антивібраційної системи, у тому числі за рахунок подвійних амортизаційних подушок.
Місткий, сталевий бензобак - резервуар для бензину виготовлений з високоміцного металу. Він вміщує 25 літрів пального, а цього досить для 14 годин генерування електричної енергії при середньому навантаженні.
Усі генератори проходять тестування стабільності роботи при температурі від -25°С до 30°С.
Комплектація
- Бензиновий генератор;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Ключ;
- Дві вилки підключення;
- Транспортувальний набір не входить до комплекту поставки;
- Клеми підключення 12 V.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 та 3 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 8.3 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 7.5 кВт |
| Максимальна потужність | 8 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | IC 460 |
| Об'єм двигуна | 460 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Потужність двигуна | 17 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 770 мм |
| Висота | 610 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Вага | 96 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Захисний кожух | Ні |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
- Ціна: 59 150 ₴


