




Бензиновий генератор Matari MH9000EA
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Matari MH9000EA – це сучасний бензиновий генератор, який володіє всіма необхідними якостями для забезпечення користувача стабільною електрикою. Може використовуватись на об’єктах різного призначення: побутового, комерційного, виробничого та соціального. Модель позиціонується як оптимальне поєднання високої продуктивності та зручності використання.
Генератор має резервну потужність 6.5 кВт та номінальну потужність 6 кВт, гарантує стабільну подачу електрики за відсутності основної мережі. Синхронний альтернатор забезпечує однофазну напругу 220V (50Hz), що робить цей генератор відповідним рішенням для живлення різних пристроїв та обладнання.
За роботу установки відповідає двигун Matari M420 (3000 об/хв) – є надійним та ефективним рішенням. Він одноциліндровий 4-тактний, з повітряним охолодженням. Місткість паливного бака становить 23 літри, що при витраті 1,9 л/год, забезпечує тривалий час автономної роботи. Заводити двигун можна вручну або за допомогою електростарту.
Matari MH9000EA має багатофункціональний контролер, який інформує користувача про поточну напругу, частоту струму та час роботи. Також генератор досить тихий – 72 дБа, що робить його правильним вибором для використання в домашніх умовах, на будівельних майданчиках та інших місцях, де потрібне електроживлення без надмірного шуму.
Компактні габарити 790х575х605 мм і маса 94 кг, робить Matari MH9000EA мобільним рішенням, тому для спрощення переміщення, виробник розмістив на корпусі два транспортувальні колеса.
Matari MH9000EA поставляється з гарантією на два роки, що підтверджує його високу якість та надійність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Країна виробник | Японія |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Максимальна потужність | 6.5 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 10 годин |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Вхід ATS | Так |
| Двигун | |
| Марка двигуна | M420 |
| Об'єм двигуна | 420 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 23 л |
| Потужність двигуна | 12.5 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 1.9 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 790 мм |
| Висота | 605 мм |
| Ширина | 575 мм |
| Вага | 94 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Ступінь автоматизації | 1 |
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Захисний кожух | Ні |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
- Ціна: 38 400 ₴

