

Дизельний генератор Matari MB 80
Дизельний генератор Matari MB80 – це надійна та продуктивна трифазна електростанція, яка може використовуватися для вирішення завдань резервного живлення на виробництві, будівельних майданчиках, об’єктах комерції, критичної інфраструктури тощо.
Матарі МВ80 оснащений системою підігріву сорочки ДВС для швидкого запуску в холодний період. Має потужність 80 квт (резервну 88 квт). Дизельний електрогенератор видає напругу 220/380В (50Гц), альтернатор генератора з мідною обмоткою. Наявність автоматики АВР забезпечує автоматичне введення резерву дизельної електростанції для безперервної подачі електрики на об’єкт.
Переваги генератора електрики Матарі МВ80
Модель виконана в захисному кожусі, комплектується перевіреним двигуном Baudouin 4M10G110/5, що споживає близько 10 літрів дизеля на годину, при середньому навантаженні агрегату 60%. Встановлено великий бак – 187 літрів. Також дизельний генератор комплектується електростартом, що істотно полегшує запуск та експлуатацію системи.
У даній моделі є лічильник мото-годин, що дозволяє користувачеві контролювати режим роботи та своєчасно проводити сервісне обслуговування обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Країна виробник | Японія |
| Тип палива | Дизельне |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Кількість фаз | 1 та 3 |
| Напруга | 380 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 80 кВт |
| Максимальна потужність | 88 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Вхід ATS | Так |
| Двигун | |
| Марка двигуна | Baudouin 4M10G110/5 |
| Об'єм масляної системи двигуна | 13 л |
| Об'єм паливного бака | 187 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 10 л/год |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2600 мм |
| Висота | 1400 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Вага | 1400 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Автоматичний запуск, Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
- Ціна: 850 000 ₴
