
Дизель-генератор JCB G115QS
Генератор JCB G115QS має високу потужність та продуктивність. Його застосовують як резервне або основне джерело живлення для виробництв різних галузей, для приватного сектору, сільськогосподарських ферм, будівельних об’єктів, а також для лікарень, санаторіїв та інших об’єктів, де потрібне потужне альтернативне електроживлення.
Генератор укомплектовано надійним та потужним двигуном JCB, який відповідає найвищим міжнародним стандартам якості, а також екологічним нормам та забезпечує довгий міжсервісний інтервал – 500 мотогодин, це рекордний показник.
Шумоізоляція генератора уможливлює його застосування у місцях з високими вимогами до санітарних норм. Генератор укомплектовано надзвичайна витривалим альтернатором, який витримує 300% струму короткого замикання протягом 20 секунд не перериваючи роботу. Це надає йому безпрецедентну стійкість у аварійних ситуаціях. Усі дизельні генератори JCB оснащені температурним регулятором, який дозволяє завести його за будь-якої погоди.
Переваги дизельного генератора JCB G115QS:- Надійність – генератори JCB це техніка преміум-класу
- Низький рівень шуму
- Потужність – у генераторі G115QS стоїть двигун індустріального класу, який розрахований на потужну роботу 24/7.
- Комплектація – заводську комплектацію можна змінити, наприклад додавши опцію LiveLink, яка виконує віддалений моніторинг стану генератора, також комплектацію можна доповнити такими опціями як додаткове шумопоглинання, додати мобільність, змінити об’єм резервуара для пального тощо. Генератори JCB завжди можна удосконалювати, додаючи нові опції.
- Економічність – розумне споживання палива, 19 л/год, забезпечуючи 84 кВт електроенергії.
- Альтернатор дозволяє витримати перевантаження в 300% ПРОТЯГОМ 20 секунд, і не переводить генератор в режим аварії!
- Зручний і зрозумілий в управлінні.
- Підвищений рівень безпеки
- Триступеневе очищення палива
- Експлуатація за будь-якої погоди. Має опцію передстартового підігріву, яка дозволяє швидко запустити генератор у морозну погоду.
- AVR: автоматичний регулятор напруги гарантує роботу генератора без перевантажень та не допускає появи стрибків напруги.
- Великий міжсервісний інтервал – 500 мотогодин, наявність сервісного центру та складу JCB у вашому регіоні.
- Гарантія 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип палива | Дизельне |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Кількість фаз | 3 |
| Напруга | 400 В |
| Номінальна сила струму | 160 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 84 кВт |
| Максимальна потужність | 94.2 кВт |
| Повна потужність | 115.5 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Передстартовий підігрів | Так |
| Вхід ATS | Так |
| Двигун | |
| Марка двигуна | JCB G–TCA S2 |
| Об'єм масляної системи двигуна | 14 л |
| Об'єм паливного бака | 285 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Споживання палива | 23.12 л/год |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2850 мм |
| Висота | 1830 мм |
| Ширина | 1140 мм |
| Вага | 1830 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електричний |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Акумулятор в комплекті | Ні |
- Ціна: 1 281 110 ₴
