




Кондиціонер Cooper&Hunter серія Vital Inverter CH-S07FTXF2-NG
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- “CH 7-SKY Technology” – комплексна система фільтрації на основі семи фільтрів широкого спектра дії;
- “CH SMART-ION Filter” – технологія тотального очищення повітря нового покоління;
- Температурний діапазон ефективної роботи від -15°C до +24°C на тепло, від -15°C до +48°C на холод;
- Преміальна енергоощадна комплектація “GENERATION V” (підвищений контроль якості збірки і матеріалів);
- Технологія “I-Action” – плавна і стабільна робота компресора на наднизьких частотах (1Гц);
- Самоочищення внутрішнього блоку;
- Wi-Fi модуль для можливості управління кондиціонером через Смартфон / Планшет (ОС: Android, iOS);
- Захист вашого будинку від замерзання: функція “8°C”. Кондиціонер підтримуватиме температуру 8°C, не даючи змоги заморозити приміщення і споживаючи мінімум електроенергії;
- Ширококутні жалюзі, що створюють охоплення всього об’єму приміщення;
- Функція “Авторестарт”;
- 24-годинний таймер;
- Захист від обдування холодним повітрям;
- Покриття “Blue Fin”;
- Функція “I FEEL”;
- Робота в режимі “SLEEP”;
- Автономне осушення;
- Кольоровий дисплей;
- Захист компресора;
- Режим чергового опалення;
- Економічне охолодження;
- Запуск при низьких температурах зовнішнього повітря
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Потік повітря | 500 куб.м/год |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Потужність охолодження | 2350 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 9 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим осушення повітря | Так |
| Продуктивність осушення | 14.4 л/добу |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 680 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 650 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 270 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 713 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 195 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 8.2 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 450 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 710 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 293 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 20.8 кг |
- Ціна: 19 799 ₴
