
Кондиціонер Cooper&Hunter Vital Plus CH-S18FTXF6
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- “CH 7-SKY Technology” – комплексна система фільтрації на основі семи фільтрів широкого спектру дії;
- “CH SMART-ION Filter” – технологія тотального очищення повітря нового покоління;
- Wired control – можливість підключення дротового пульта;
- Dry contact – можливість підключення сухого контакту;
- Double self-clean – функція самоочищення внутрішнього блоку шляхом заморожування та подальшого нагрівання;
- Plasma ion – CH-Ion filter, іонізатор;
- Left-right Indoor louver control – управління жалюзі вправо-вліво з пульта;
- Температурний діапазон ефективної роботи від -15°C до +24°C на тепло, від -15°C до +43°C на холод;
- Преміальна енергозберігаюча комплектація “GENERATION VI” (підвищений контроль якості збірки та матеріалів);
- Технологія “I-Action” – плавна і стабільна робота компресора на наднизьких частотах (1Гц);
- Wi-Fi модуль для можливості управління кондиціонером через смартфон / планшет (ОС: Android, iOS);
- Захист вашого будинку від замерзання: функція «8°C». Кондиціонер підтримуватиме температуру 8°C, не дозволяючи заморозити приміщення і споживаючи мінімум електроенергії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Потік повітря | 1000 куб.м/год |
| Потужність обігріву | 5200 Вт |
| Потужність охолодження | 4600 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 9 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 7 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Продуктивність осушення | 43.2 л/добу |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1350 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1330 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 333 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 978 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 248 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 13.5 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 555 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 732 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 330 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 26.5 кг |
- Ціна: 37 799 ₴
