



Кондиціонер Cooper&Hunter Arctic Inverter wifi R32 CH-S12FTXLA2-NG
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
Побутовий тепловий насос. Адаптований для роботи на тепло у північних країнах;
- Температурний діапазон ефективної роботи від -25°С до +50°С;
- Спеціальний алгоритм роботи, який забезпечує стабільну та ефективну роботу при низьких температурах на вулиці,підігрів компресора та піддону, регулятор швидкості вентилятора зовнішнього блоку;
- Технологія «I-Action» – плавна та стабільна робота компресора на наднизьких частотах (1Гц);
- Вищий клас енергоефективності. Енергозберігаюча комплектація за типом А+++ Class Energy Efficiency – GENERATON VI;
- "CH 7-SKY Technology" – комплексна система фільтрації на основі семи фільтрів широкого спектру дії;
- Інноваційна технологія «DOUBLE SELF-CLEAN» дозволяє кондиціонеру робити самоочищення від пилу, грибків, вірусів та бактерій, методом миттєвої заморозки, та наступним нагрівом пластин теплообмінника до +57 - 58°C. Кондиціонер повністю очищується за 30 хвилин. Це економить час та гроші на сервісному обслуговуванні, та дозволяє отримати здорове повітря;
- Wi-Fi модуль, для можливості керування кондиціонером через Смартфон / Планшет (ОС: Android, iOS);
- Захист вашого будинку від замерзання: функція «+8°С». Кондиціонер буде підтримувати температуру +8°С, що не дозволяє заморозити приміщення та споживає мінімум електроенергії;
- Можливість підключення дротового пульта зі здатністю двотижневого програмування та приєднання до системи розумного дому BMS (опція).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Потік повітря | 700 куб.м/год |
| Потужність обігріву | 3670 Вт |
| Потужність охолодження | 3500 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим осушення повітря | Так |
| Продуктивність осушення | 33.6 л/добу |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 800 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 790 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 289 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 845 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 209 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 10.5 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 555 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 732 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 330 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 24.5 кг |
- Ціна: 32 599 ₴
