



Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24FTXLA6 Arctic Plus
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.-
Нове покоління побутових теплових насосів, адаптоване для стабільної роботи на обігрів у холодних кліматичних умовах;
-
Ефективний температурний діапазон: від -25 до +30°C в режимі опалення та від -15 до +50°C в режимі охолодження;
-
Максимальний клас енергоефективності A+++ при роботі на тепло, що забезпечує економічне споживання електроенергії;
- Вбудований датчик температури в пульт дистанційного керування;
-
Wired control — можливість підключення дротового настінного пульта управління. Таке рішення гарантує більш надійну і стабільну роботу в порівнянні з бездротовим пультом, виключає його втрату і дозволяє при необхідності обмежувати доступ до налаштувань;
-
Dry contact — передбачена можливість підключення «сухого контакту» для інтеграції пристрою із зовнішніми системами управління (сигналізація, диспетчеризація, система «розумний дім» тощо);
- Технологія I-Action — плавна і стабільна робота компресора на наднизьких частотах (1 Гц);
-
DOUBLE Self-clean — автоматичне очищення внутрішнього блоку: теплообмінник спочатку піддається заморожуванню, а потім нагріванню, що допомагає видалити забруднення і знизити накопичення вологи;
-
Plasma Ion (CH Ion) — інноваційна система очищення повітря з генератором холодної плазми. Технологія сприяє нейтралізації неприємних запахів і знищенню бактерій на молекулярному рівні;
-
Left-right indoor louver control — електронне регулювання напрямку повітряного потоку по горизонталі (вліво-вправо) з пульта дистанційного керування. Дозволяє налаштовувати положення вертикальних жалюзі для рівномірного розподілу повітря і виключення прямого обдування;
- Спеціальний алгоритм роботи, що забезпечує стабільну та ефективну роботу при негативних температурах на вулиці. Інтелектуальне розморожування, підігрів компресора та піддону, регулятор швидкості вентилятора зовнішнього блоку;
-
Додаткові фільтри (7-Sky) — багаторівнева система з семи додаткових фільтрів тонкого очищення. Вона доповнює стандартні сітчасті фільтри грубого очищення, які затримують лише великий пил і шерсть. Додаткові фільтри спрямовані на поліпшення якості повітря в приміщенні, очищаючи його від більш дрібних забруднень;
- Wi-Fi модуль для віддаленого керування через смартфон/планшет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Потік повітря | 1250 куб.м/год |
| Потужність обігріву | 7800 Вт |
| Потужність охолодження | 7100 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим осушення повітря | Так |
| Продуктивність осушення | 57.6 л/добу |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2030 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2000 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 333 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1130 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 252 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 15.5 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 660 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 958 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 402 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 41.5 кг |
- Ціна: 59 799 ₴
