



Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXD2-WP DAYTONA
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Кондиціонер Cooper&Hunter DAYTONA – оновлена версія дизайнерського кондиціонера Cooper&Hunter Daytona. Тепловий насос -25°С. Цей кондиціонер поєднує стильний сучасний дизайн доступний в декількох кольорах, хорошу функціональність і потужну систему фільтрації. Високоефективний екологічний фреон R32, потужний надійний компресор, оновлений пульт управління – все це робить цю модель серйозним гравцем у сегменті преміальних кондиціонерів. Кондиціонер зібраний у відповідності до вимог Generation VI, і відповідає підвищеним вимогам до якості складання та комплектуючих. На цей кондиціонер варто звернути увагу, якщо ви хочете отримати сучасний інверторний кондиціонер з широким діапазоном робочих температур, стильним дизайном і безкомпромісною якістю Cooper&Hunter. Кондиціонер Cooper&Hunter DAYTONA - рекомендований до використання як альтернативне джерело опалення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Потік повітря | 610 куб.м/год |
| Потужність обігріву | 3000 Вт |
| Потужність охолодження | 2700 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 7 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Продуктивність осушення | 40.5 л/добу |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 810 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 780 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 294 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 889 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 212 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 11 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 555 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 732 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 330 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 23.5 кг |
- Ціна: 31 199 ₴
