


Кондиціонер Cooper&Hunter Majesty CH-S09FTXAM-SC
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кондиціонер тепловий насос Majesty оснащений інверторним компресором, який дає змогу точніше регулювати потужність і підтримувати стабільну температуру в приміщенні. Кондиціонер працює на екологічному озонобезпечному фреоні R32 і розрахований на експлуатацію в діапазоні температур довкілля від -25°С до +50°С. Це робить його корисним цілий рік, забезпечуючи комфортні умови в приміщенні як улітку, так і взимку. Він збирається відповідно до вимог Generation VI, з підвищеними вимогами до якості збірки та комплектуючих.
Вбудований модуль Wi-Fi дає змогу організувати керування пристроєм з будь-якого місця через інтернет за допомогою програми, встановленої на смартфон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Потік повітря | 610 куб.м/год |
| Потужність обігріву | 2700 Вт |
| Потужність охолодження | 3000 Вт |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 7 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 680 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 670 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 293 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 837 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 200 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 9.5 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 555 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 732 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 330 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 25 кг |
- Ціна: 32 099 ₴
