




Інверторний генератор Konner&Sohnen BASIC KSB 21i S
Інверторний генератор Konner&Sohnen BASIC KSB 21i S є зручним портативним джерелом електричної енергії, а подвійне перетворення забезпечує максимально стабільну частоту 50 Гц та напругу 230В. Основою генераторної системи виступає 1-циліндровий 4-тактний двигун внутрішнього згоряння з повітряним охолодженням об'ємом 78.5 см.куб. та потужністю 2.9 к.с. Максимальна вихідна потужність, яку здатний видати генератор, становить 2 кВт, номінальна потужність 1.8 кВт. Генератор обладнаний двома стандартними розетками 220В 16А. Також на передній панелі розташовані індикатор рівня оливи та індикатор перевантаження. 4.2-літровий паливний бак забезпечує тривалу та безперервну роботу. Генератор має систему легкого ручного старту. Обмотка альтернатора виконана зі 100% міді.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 1.8 кВт |
| Максимальна потужність | 2 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | KSB 100i |
| Об'єм двигуна | 79.7 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.35 л |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Потужність двигуна | 3.3 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 540 мм |
| Висота | 490 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Вага | 21 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Рівень шуму | 87 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
- Ціна: 18 299 ₴


