




Зарядна станція Konner&Sohnen KS 2500PS (2560 Вт·год / 2500 Вт)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Konner&Sohnen KS 2500PS - універсальне зарядне обладнання, що поєднує функції АКБ, сонячного MPPT контролера, високочастотного інвертора з правильною синусоїдою. Ця багатофункціональна станція підходить для резервного електропостачання та портативного користування у різних ситуаціях. Компактні розміри та наявність ручок з колесами дозволяють легко транспортувати станцію на різні виїзні заходи.
Особливості та переваги моделі KS 2500PS:
- вбудований безперебійний енергоблок перемикає енергопостачання на пристрої у разі відключення основного живлення за лічені мілісекунди;
- інвертор підтримує підзарядку від сонячних модулів до 1.65 кВт потужності забезпечуючи швидку зарядку до 80% за 90 хвилин;
- унікальна система з коректором потужності фактора запобігає втратам на реактивну потужність, підвищуючи ефективність роботи при підключеному генераторі;
- зручно використовувати на природі, отримуючи автономне електропостачання під час підключення кількох панелей;
- завдяки комбінованій системі генератор-станція, знижуються експлуатаційні витрати та рівень шуму.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Зарядна станція |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки |
| Роз'єми | USB Type-A, Type-C, USB-A |
| Вихідна напруга | 25.6 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість розеток | 3 |
| Максимальна потужність W | 2500 |
| Довжина | 485 мм |
| Ширина | 356 мм |
| Висота | 420 мм |
| Вага | 33 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для всього будинку |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Особливості | Функція ДБЖ (UPS), З ручкою, З колесами |
| Функція ДБЖ | Так |
| Цикли зарядки | 6000 |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 2560 |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 2500 |
- Ціна: 52 499 ₴





