


Електростанція портативна Konner&Sohnen KS 2400PS
ХАРАКТЕРИСТИКИ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ ПОРТАТИВНОЇ KONNER&SOHNEN KS 2400PS:
-
Потужність станції: 2400/4800 Вт.
-
Вихід змінного струму: 4×230 В.
-
Номінальна частота: 50 Гц.
-
Ефективність перетворення: ≥92%.
-
Акумуляторна батарея: LifePo4, літій-залізо-фосфатний.
-
Ємність акумуляторної батареї: 2240 Вт/50 А.год.
-
Напруга акумуляторної батареї: 14x3,2 В.
-
Життєвий цикл акумулятора: 4000 циклів ≥ 80%.
-
Вхід для заряджання: від розетки 2000 Вт·год близько 2 годин до повного заряду.
-
USB (Quick Charge 3.0): 2×USB-A 18 Вт.
-
Вихід Type-C: PD 100 Вт.
-
Вихід Type-C 2: PD 45 Вт.
-
Вхід для заряджання від сонячного модуля PV МРРТ: XT60 Макс. 2×500 Вт.
-
Вихідний роз’єм для прикурювача: 12 В/10 A.
-
Заряджання від роз’єму XT60: 2×12-59 В макс. 500 Вт.
-
Роз’єм для підключення додаткового акумулятора: 2 шт.
-
Bluetooth: 5.0.
-
Керування додатком: так.
-
Робоча температура: -10° … +40°
-
Габарити нетто: 409×299×307 мм
-
Вага брутто: 25.9 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Зарядна станція |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки |
| Роз'єми | USB Type-A, Type-C, USB-A |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість розеток | 4 |
| Максимальна потужність W | 4800 |
| Довжина | 409 мм |
| Ширина | 299 мм |
| Висота | 307 мм |
| Вага | 25.9 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для всього будинку |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Особливості | Функція ДБЖ (UPS), З ручкою, З колесами |
| Функція ДБЖ | Так |
| Цикли зарядки | 4000 |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 2240 |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 2400 |
- Ціна: 54 699 ₴
