
Генератор інверторний 3.0 кВт FOGO F4001iS
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інверторний бензиновий генератор FOGO F4001iS – оснащений надійним, стійким до роботи в екстремальних умовах 4-тактним двигуном марки Rato R 185 Vi з максимальною потужністю на виході до 3.3 кВт. Ідеальний варіант, щоб зробити ваш відпочинок, похід чи риболовлю ще яскравішим та комфортнішим. Під час роботи повного бака палива об'ємом 5.5 л вистачить до 5.56 год при 50% навантаженні. Інверторна технологія забезпечує надійне живлення для чутливих електричних приладів та комп'ютерів. Захист при низькому рівні мастила. Зручна захищена панель. Термічний автоматичний вимикач захищає генератор від перевантаження чи перегріву.Індикатор сигналу тривоги значно спрощує контроль при використанні.
Переваги електрогенератора FOGO F4001iS:
- Абсолютно новий дизайн, вища вихідна потужність, менший розмір і менша вага.
- Кожух генератора дозволяє досягнути максимально тихої роботи
- Інверторна технологія для чистої потужності, коефіцієнт нелінійних спотворень <3%
- Проста у використанні, багатофункціональна панель.
- Точний контроль запальника, інтелектуальне управління швидкістю двигуна, більш висока ефективність, нижча витрата.
- Можна використовувати для підключення медичного обладнання та чутливої техніки
- 3.0 кВт - висока номінальна потужність
- 5.5 л - великий обсяг бака для палива за низької витрати
- 220 В - номінальна напруга під час роботи
- 13.0 А - номінальний струм під час роботи
- 2 розетки 230В 16А на панелі керування
- Вихід DC 12В 5.5А для зарядки акумуляторів
- 2 виходи USB з гумовою заглушкою: 5В 1А та 5В 2.1А
- Роз'єм для паралельного підключення до ще одного генератора F4001iS
- Висока мобільність завдяки великим колесам та зручним рукояткам для переміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fogo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Максимальна потужність | 3.3 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 5.56 годин |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | Rato R185-Vi |
| Об'єм двигуна | 185 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.5 л |
| Об'єм паливного бака | 5.5 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 1.54 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 56.1 мм |
| Висота | 51.6 мм |
| Ширина | 38.1 мм |
| Вага | 28 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Ступінь автоматизації | 1 |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
- Ціна: 46 260 ₴
