



Кондиціонер Cooper&Hunter SUPREME CONTINENTAL CH-S09FTXAL2-GD
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Побутовий тепловий насос. Адаптовано для роботи на тепло у північних країнах Європи.
Озонобезпечний високоефективний фреон R32.
Wi-Fi модуль для можливості керування кондиціонером через Смартфон/Планшет (ОС: Android, iOS)
Захист будинку від зледеніння +8°C.
Найвищий клас енергоефективності. Енергозберігаюча комплектація за типом A++++ Class Energy Efficiency - Generation V.
Безперебійна робота у діапазоні 96В-260В. Інноваційний, компактний трансформатор.
"CH SMART - ION Filter" – технологія тотального очищення повітря нового покоління.
Повна відповідність діючої з 1-01-2013 директиви Європейського союзу ErP (Energy related Products) № 626/2011/EU для побутових теплових насосів та кондиціонерів SEER A+++ SCOP A+++.
Екстра низький рівень шуму – всього 18 дБ, цільнолитий пластиковий корпус та нова технологія безшовного теплообмінника.
Стильний та компактний дизайн.
Багатошвидкісний вентилятор.
Підвищений ресурс роботи.
Відображення поточного часу на пульті д/у нового покоління.
Самоочищення внутрішнього блоку Після припинення роботи кондиціонера вентилятор не зупиняється і видаляє вологу з теплообмінника, що виключає утворення плісняви, грибків та розмноження бактерій усередині блоку.
Електростатичний очищувальний фільтр ЕСО-FRESH.
Опціонально може комплектуватися двома фільтрами на вибір за бажанням замовника: фільтр з активованого вугілля «Анти-запах», фільтр «Антибактеріальний подавлювач», фільтр «Нанотитановий антихімічний каталізатор», електретний пиловловлюючий фільтр, катехіновий фільтр.
Стильний дисплей на панелі внутрішнього блоку. Увімкнення/вимкнення дисплея з пульта дистанційного керування.
Режим комфортного сну SLЕЄР (кілька варіантів ручного налаштування)
Інтелектуальне керування в режимі AUTO – автоматична зміна режимів роботи залежно від змін температури у приміщенні.
24-годинний таймер на увімкнення та вимкнення.
Затримка пуску вентилятора з метою унеможливлення обдування холодним повітрям у режимі нагрівання.
Бактерицидне покриття пульта дистанційного керування.
Теплообмінники з антикорозійним покриттям GREEN-FIN.
Авторестарт - функція автоматичного перезапуску із запам'ятовуванням налаштувань.
Інтелектуальна система захисту від зледеніння.
Примусове включення/вимкнення розморожування з пульта дистанційного керування.
Система стабілізації напруги та безпечного низьковольтного старту.
Самодіагностика порушень роботи основних блоків та режимів.
Блокування керування (захист від дітей).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Потік повітря | 660 куб.м/год |
| Потужність обігріву | 2930 Вт |
| Потужність охолодження | 2700 Вт |
| Колір корпусу | Золотий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 590 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 650 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 290 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 865 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 210 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 10.5 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 555 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 732 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 330 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 27 кг |
- Ціна: 34 799 ₴
