



Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXTB2S-NG (ICY INVERTER NG) R32
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Побутовий тепловий насос, який адаптований для роботи на тепло в північних країнах;
- Інноваційна технологія “Two-stage Compressor” забезпечує ефективну роботу в температурному діапазоні -30°C до +24°C на тепло і від -15°C до +54°C на холод;
- Wi-Fi модуль для можливості керування кондиціонером через Смартфон/Планшет (ОС: Android, iOS);
- Захист вашого будинку від замерзання: функція “8°C”. Кондиціонер підтримуватиме температуру 8°C, не даючи змоги заморозити приміщення і споживаючи при цьому мінімум електроенергії;
- Напрямок повітряного потоку вліво-вправо з пульта ДУ;
- Безшумна робота внутрішнього блоку 20 дБ(А).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Потік повітря | 800 куб.м/год |
| Потужність обігріву | 3000 Вт |
| Потужність охолодження | 2600 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -30 град. |
| Максимальна температура | 52 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 600 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 650 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 52 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 301 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 996 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 225 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 596 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 899 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 378 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 44.5 кг |
- Ціна: 32 999 ₴
