
Кондиціонер Cooper&Hunter Vip Inverter CH-S12FTXHV-B-NG
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Побутовий тепловий насос адаптований для роботи на тепло в північних країнах Європи;
-
Новітній інверторний двоступеневий компресор, який забезпечує ефективну роботу в температурному діапазоні від -30°C до +54°C;
- Захист будинку від обмерзання +8°C;
- “CH SMART-ION Filter” – технологія тотального очищення повітря нового покоління;
- Wi-Fi модуль для можливості керування кондиціонером через Смартфон/Планшет (ОС: Android, iOS);
- Повна відповідність діючій з 1-01-2013 директиві Європейського союзу ErP (Energy related Products) № 626/2011/EU для побутових теплових насосів і кондиціонерів SEER A+++ SCOP A+++;
- Екстра низький рівень шуму – всього 18 Дб, суцільнолитий пластиковий корпус і нова технологія безшовного теплообмінника;
- Вищий клас енергоефективності. Енергозберігаюча комплектація за типом A+++ Class Energy Efficiency –
- Generation IV;
- Стильний і компактний дизайн;
- Безперебійна робота в діапазоні 96В-260В. Інноваційний, малогабаритний трансформатор;
- Багатошвидкісний вентилятор;
- Підвищений ресурс роботи;
- Відображення поточного часу доби на пульті Д/У;
- Озонобезпечний високоефективний фреон R32;
- Ширококутні жалюзі, що створюють охоплення всього об’єму приміщення в режимі автоматичного розподілу повітря SWING. Дев’ять різних варіантів положень жалюзі по вертикалі, що задаються з пульта ДУ;
- Самоочищення внутрішнього блоку. Після припинення роботи кондиціонера вентилятор не зупиняється і видаляє вологу з теплообмінника, що запобігає утворенню плісняви, грибків і розмноженню бактерій усередині блоку;
- Комплектується двома фільтрами на вибір (опція): фільтр з активованого вугілля “Анти-запах”; фільтр “Антибактеріальний пригнічувач”; фільтр “Нано-титановий антихімічний каталізатор”;
- Електретний пиловловлювальний фільтр;
- Катехіновий фільтр;
- Електростатичний повітроочисний фільтр ЕСО-FRESH;
- Стильний LED дисплей на панелі внутрішнього блоку. Увімкнення/вимкнення дисплея з пульта ДУ;
- Режим комфортного сну SLЕЕР;
- Інтелектуальне управління в режимі AUTO – автоматична зміна режимів роботи залежно від змін температури в приміщенні;
- 24-годинний таймер на вмикання і вимикання;
- Turbo режим. Увімкнення/Вимкнення одним натисканням кнопки максимальної швидкості вентилятора для інтенсивного охолодження або нагрівання повітря в приміщенні;
- Затримка пуску вентилятора з метою унеможливлення обдування холодним повітрям;
- Функція зниження вологості без зниження температури;
- Знімна панель, що миється;
- Антикорозійне покриття корпусу зовнішнього блоку;
- Бактерицидне покриття пульта ДУ;
- Теплообмінник з антикорозійним покриттям GREEN-FIN;
- Авторестарт – Функція автоматичного перезапуску із запам’ятовуванням налаштувань;
- Інтелектуальна система захисту від обмерзання;
- Примусове ввімкнення/вимкнення функції розморожування з пульта ДУ;
- Система стабілізації напруги та безпечного низьковольтного старту;
- Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів;
- Блокування управління.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Потік повітря | 650 куб.м/год |
| Потужність обігріву | 4000 Вт |
| Потужність охолодження | 3530 Вт |
| Колір корпусу | Золотий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 20 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -30 град. |
| Максимальна температура | 54 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 880 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1000 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 54 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 305 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 860 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 170 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 11.5 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 596 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 899 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 378 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 43.5 кг |
- Ціна: 41 799 ₴
