




Кондиціонер Cooper&Hunter SUPREME CH-S09FTXAM2S-FB
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Тепловий насос до -30°C Побутова спліт-система для роботи на обігрів у північних країнах Європейського континенту
- Двоступінчастий роторний компресор Дозволяє досягати значного діапазону робочих температур. Охолодження можливе за зовнішніх температур: від -18 до +54°C, обігрів - при температурах навколишнього середовища від -30 до +24°C
- Захист від обмерзання Коли температура зовнішнього повітря – низька, а вологість – висока, теплообмінник зовнішнього блоку починає обмерзати, у зв'язку з чим знижується ефективність його роботи. У цьому випадку кондиціонер автоматично зупиняється та активує функцію розморожування.
- Збільшений ресурс Досягається завдяки постійній витраті холодоагенту через компресор, незалежно від навантаження
- Клас енергоефективності (SEER/SCOP): A+++/A+++ Енергозберігаюча комплектація Generation V.
- Система стабілізації напруги та безпечного низьковольтного старту Дозволяє збільшити ресурс обладнання та знизити навантаження на електричну мережу
- Фреон R32 Забезпечує мінімум шкоди для навколишнього середовища та максимум ефективності
- Затримка пуску вентилятора У режимі нагрівання вентилятор внутрішнього блоку вмикається із затримкою. Це запобігає утворенню потоку холодного повітря з кондиціонера, поки теплообмінник не прогрівся
- Самоочищення внутрішнього блоку Після припинення роботи вентилятор продовжує обертатися протягом деякого часу, прибираючи надмірну вологу з теплообмінника. Ця функція запобігає появі плісняви та бактерій у внутрішньому блоці кондиціонера
- GREEN-FIN Спеціальне покриття запобігає корозії та збільшує термін служби теплообмінників
- Керування горизонтальними жалюзі Дозволяє швидко та зручно відрегулювати напрямок потоку в горизонтальній площині, з дистанційного пульта управління
- 7 швидкостей вентилятора Дозволяють точно регулювати потік повітря внутрішнього блоку в широкому діапазоні швидкостей
- Підсвічування пульта Дозволяє користуватися кондиціонером у темний час доби без додаткових джерел освітлення
- LED-дисплей Дозволяє легко контролювати основні параметри кондиціонера. У разі потреби дисплей на передній панелі внутрішнього блоку може бути вимкнений з пульта дистанційного керування.
- Стильний та компактний дизайн Дана модель кондиціонера доступна у чотирьох кольорах: білий, чорний, сріблястий та золотий
- Низький рівень шуму Низькі показники шуму вдалося досягти завдяки застосуванню низки нововведень, таких як цільно-литий пластиковий корпус та безшовний теплообмінник внутрішнього блоку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Потік повітря | 800 куб.м/год |
| Потужність обігріву | 3500 Вт |
| Потужність охолодження | 2700 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 7 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Продуктивність осушення | 19.2 л/добу |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -30 град. |
| Максимальна температура | 54 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 550 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 750 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 54 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 301 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 996 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 225 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 596 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 899 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 378 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 44.5 кг |
- Ціна: 46 199 ₴
