




Бензиновий мотоблок Konner&Sohnen KS 7HP-850 A
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензиновий культиватор Könner&Söhnen KS 7HP-850 A підходить для обробітку всіх типів ґрунтів, як рихлого, так і цілинно-глинистого. Силовим агрегатом культиватора виступає 1-циліндровий 4-тактний двигун внутрішнього згоряння з повітряним охолодженням об'ємом 212 см.куб. та потужністю 7 к.с. з ручним запуском. Паливний бак ємністю 3.6 л забезпечує тривалий час роботи. Ширина обробки культиватора становить до 80 см, глибина обробки до 31 см. У комплект з культиватором входить набір кованих шаблеподібних фрез.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | KS 240 |
| Максимальна ширина обробки | 77 см |
| Максимальна глибина обробки | 31 см |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Ланцюговий редуктор |
| Зчеплення | Пасове |
| В комплекте оборудования | Культиватор, Фрези, Транспортувальне колесо |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість ножів | 24 шт. |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Тип запуску | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 690 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Висота | 380 мм |
| Вага | 59 кг |
- Ціна: 24 699 ₴
