



Бензиновий мотоблок Konner&Sohnen KS 7HP-1050 G
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензиновий мотоблок Könner&Söhnen KS 7HP-1050G підходить для обробки всіх типів ґрунтів, як пухкого, так і цілинно-глинистого. Силовим агрегатом мотоблока виступає 1-циліндровий 4-тактний двигун внутрішнього згоряння з повітряним охолодженням об'ємом 212 см.куб. та потужністю 7 к.с. з ручним запуском. Паливний бак ємністю 3.6 л забезпечує тривалий час роботи. Трансмісія передбачає дві швидкості руху наперед, а також реверсивний хід. Ширина обробки культиватора становить до 108 см, глибина обробки до 35 см. У комплект з мотоблоком входить набір кованих шаблеподібних фрез та пневматичні колеса 4.00-10”. Модель мотоблоку KS 7HP-1050G передбачає встановлення додаткового навісного обладнання (плуг-окучник, плуг для оранки, картоплекопач). Також можливе встановлення причепа для перевезення вантажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | KS 240 |
| Мінімальна ширина обробки | 70 см |
| Максимальна ширина обробки | 103 см |
| Максимальна глибина обробки | 35 см |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Зчеплення | Дискове |
| Вал відбору потужності | Ні |
| В комплекте оборудования | Транспортувальне колесо, Фрези, Культиватор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр коліс | 4 дюйм |
| Стан | Новий |
| Регулювання висоти | Так |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Тип запуску | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 660 мм |
| Ширина | 880 мм |
| Висота | 460 мм |
| Вага | 83 кг |
- Ціна: 37 499 ₴
