




Бензиновий мотоблок Konner&Sohnen KS 9HP - 1350 G-3
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензиновий мотоблок Könner&Söhnen KS 9HP-1350G-3 (400) підходить для обробки всіх типів ґрунтів, як пухкого, так і цілинно-глинистого. Силовим агрегатом мотоблока виступає 1-циліндровий 4-тактний двигун внутрішнього згоряння з повітряним охолодженням об'ємом 270 см.куб. та потужністю 9 к.с. з ручним запуском. Паливний бак ємністю 6 л забезпечує тривалий час роботи. Трансмісія передбачає три швидкості руху наперед, а також реверсивний хід. Ширина обробки культиватора становить до 134 см, глибина обробки до 35 см. У комплект з мотоблоком входить набір кованих шаблеподібних фрез та пневматичні колеса 4.00-8”. Модель мотоблоку KS 9HP-1350G-3 (400) передбачає встановлення додаткового навісного обладнання (плуг-окучник, плуг для оранки, картоплекопач). Також можливе встановлення причепа для перевезення вантажу).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | KS 290 |
| Максимальна ширина обробки | 134 см |
| Максимальна глибина обробки | 35 см |
| Кількість передач | 3 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Ланцюговий редуктор |
| Зчеплення | Пасове |
| Вал відбору потужності | Так |
| В комплекте оборудования | Колеса пневматичні, Транспортувальне колесо, Культиватор, Диски захисту рослин, Фрези |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр коліс | 8 дюйм |
| Стан | Новий |
| Регулювання висоти | Так |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 9 к. с. |
| Об'єм двигуна | 269 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 6 л |
| Об'єм масляного бака | 1.1 л |
| Тип запуску | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 910 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 110 кг |
- Ціна: 48 801 ₴


