




Інверторний генератор Konner&Sohnen KS3300i
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однофазний переносний бензиновий генератор Konner&Sohnen KS3300i інверторного типу необхідний як резервне джерело електроенергії для техніки, електроніки, обладнання, електроінструментів сумарною робочою потужністю 3 кВт (максимальна – 3.3 кВт). Запускається за допомогою ручного стартера. Оснащений двома розетками 220В по 16А та виходом постійного струму 12В для низьковольтного навантаження. Для стійкої установки та гасіння вібрації забезпечений опорними ніжками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Максимальна потужність | 3.3 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 6.5 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вхід ATS | Ні |
| Двигун | |
| Марка двигуна | KS 210i |
| Об'єм двигуна | 208 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 7 л |
| Потужність двигуна | 5.5 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 460 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Вага | 25.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Захисний кожух | Ні |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
- Ціна: 22 099 ₴

