


Траншеєкопач CORMAK GF-1500
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Траншеєкопач CORMAK GF-1500 - це професійне, ефективне обладнання для викопування траншей під прокладання труб і кабелів, встановлення дренажних систем та інших задач. Ширина траншеї - 100 мм, глибина копання регулюється на 4 рівні: 150, 300, 450 і 600 мм. Потужний бензиновий двигун з високим крутним моментом і ланцюг з 27 твердосплавними лезами забезпечують продуктивність 60 м/год.
Регулювання швидкості ланцюга дозволяє адаптувати параметри роботи відповідно до наявних умов. Завдяки компактному розміру і маневреності траншеєкопач може ефективно працювати у вузьких, важкодоступних місцях і біля перешкод. Вагомими перевагами моделі є також міцна і надійна конструкція, захист двигуна від викидів грунту та знижений розхід палива за рахунок технології OHV.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Тип траншеєкопача | ланцюговий |
| Глибина копання траншеї | 600 мм |
| Ширина копання траншеї | 100 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Максимальна кількість обертів | 3600 об/хв |
| Характеристики ходової | |
| Тип ходової | Колісне шасі |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Довжина | 2100 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Вага | 188 кг |
- Ціна: 106 090 ₴
