
Віброплита Scheppach HP2500S
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця модель поєднує в собі зручне керування та високу маневреність із міцною віброплитою середньої ваги. Оскільки цей універсальний пристрій є реверсивним, що дозволяє рухатися вперед і назад, ви можете виконувати широкий спектр завдань комфортно та за найкоротший час.
Особливості:
-
Розмір плити 630 x 400 мм
-
Тиск стиснення 30000 Н>
-
Глибина ущільнення 40 см
-
Потужний бензиновий двигун потужністю 6,5 к.с.
-
Автоматична швидкість руху вперед/назад 25 м/хв
-
Опорна плита виготовлена з високоміцної сталі
-
Включаючи привідний пристрій для транспортування однією особою
-
Включаючи гумовий килимок для мощення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Продуктивність вібромашини | 25 м/хв |
| Довжина робочої поверхні | 630 мм |
| Ширина робочої поверхні | 400 мм |
| Глибина ущільнення | 400 мм |
| Відцентрова сила | 30 кН |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Частота ударів | 4300 удар/хв |
| Реверс | Так |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Ємність паливного бака | 3.5 л |
| Об'єм масляного бака | 400 мл |
| Тип запуску | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1150 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Висота | 870 мм |
| Вага | 135 кг |
- Ціна: 52 899 ₴
