
Бензинова віброплита AGT CRBH H400
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Віброплита реверсивна AGT CRBH H400 - якісне будівельне обладнання румунського виробництва, яке здатне ущільнювати всі види сипучих грунтів. Багатофункціональність, ергономічність і висока продуктивність зробили цю модель дуже популярною серед будівельників. Професіонали гідно оцінили її якості. Тим більше, що ціна віброплити цілком доступна.
Особливості конструкції реверсивної віброплити AGT CRBH H400
- Бензиновий 4-х тактний мотор Хонда GX 390 потужністю в 13 к.с;
- Високий рівень ККД і знижений витрата палива за рахунок верхнього розташування клапанів OHV;
- Повітряна система охолодження і закритий корпус запобігають перегріву і влучення сміття в агрегат;
- Бензопак місткістю в 6.1 л дозволяє тривалий час працювати на одній заправці;
- Ручний стартер дозволяє запустити машину в будь-яку погоду без проблем;
- Надійний сталевий корпус забезпечують довговічність агрегату.
- Датчик рівня масла запобігає запуск машини без змащення, тим самим запобігаючи виходу з ладу двигуна.
Вагомі причини купити реверсивну віброплиту AGT CRBH H400 в нашому інтернет-магазині
Сталевий міцний агрегат з розмірами плити 850 на 650 мм зі скромними габаритами дає можливість опрацьовувати поверхні глибиною до 95 см!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGT |
| Країна виробник | Румунія |
| Продуктивність вібромашини | 18 м/хв |
| Довжина робочої поверхні | 850 мм |
| Ширина робочої поверхні | 650 мм |
| Глибина ущільнення | 950 мм |
| Відцентрова сила | 40 кН |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Частота ударів | 3960 удар/хв |
| Реверс | Так |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | GX390 |
| Об'єм двигуна | 389 куб. см |
| Потужність двигуна | 13 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Ємність паливного бака | 6 л |
| Тип запуску | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 400 кг |
- Ціна: 470 489 ₴
