-2%








Віброплита Scheppach HP3000S
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Віброплита Scheppach HP 3000S.Относітся до класу механічних реверсивних віброплит. Основне призначення - ущільнення грунту, щебеню, піску, гравію, а також укладання асфальту, бруківки, тротуарної плитки. Модель Scheppach HP 3000S являє собою універсальний пристрій з ручним керуванням, яке забезпечує ущільнення рухом вперед. Найчастіше використовується дорожніми та комунальними службами для ремонту ґрунтових і асфальтованих доріг, автомагістралей, залізничних рейок. Можна використовувати також для засипання і трамбування канав, при мощенні вулиць і тротуарів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Продуктивність вібромашини | 25 м/хв |
| Довжина робочої поверхні | 730 мм |
| Ширина робочої поверхні | 450 мм |
| Відцентрова сила | 30.5 кН |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Частота ударів | 4000 удар/хв |
| Реверс | Так |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | Loncin |
| Об'єм двигуна | 270 куб. см |
| Потужність двигуна | 9 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Ємність паливного бака | 6 л |
| Тип запуску | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 775 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Висота | 1120 мм |
| Вага | 160 кг |
- Ціна: 67 913,02 ₴
