




Інверторний генератор Konner&Sohnen KS 4000iEG S
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Konner&Sohnen KS 4000iEG S - газобензиновий інверторний генератор, що є високоефективним джерелом електроенергії з низьким показником рівня шуму. Зручна компактна електростанція є оптимальною для застосування в різних сферах, від будівництва до заміського використання, пропонуючи стабільну роботу при підключенні чутливих електронних пристроїв.
Особливості та переваги моделі KS 4000iEG S:
- газовий генератор має вбудований редуктор для подачі газу, що запобігає витоку та автоматично зупиняє подачу газу при вимиканні пристрою, підвищуючи безпеку експлуатації;
- можливість роботи з переносним або стаціонарним газовим балоном залежно від потреб користувача з урахуванням сертифікованого підключення спеціалістом;
- універсальна система запуску двигуна 3 в 1 поєднує функції паливного крана, повітряної заслінки та електричного запуску для зручності експлуатації;
- високоякісний альтернатор з обмоткою з міді та постійними магнітами витримує високе навантаження, гарантуючи тривалу роботу генератора без втрати ефективності;
- оснащення панелі керування зручними індикаторами, кнопкою скидання для системного перезавантаження, роз'ємами для паралельного з'єднання підвищення сумарної потужності.
3 причини купити Konner&Sohnen KS 4000iEG S:
- Завдяки економічному режиму роботи, оптимізації обертів двигуна при невеликих навантаженнях, знижується до 50% паливна витрата, зменшуючи загальні експлуатаційні витрати;
- Можливість підключення 2 генераторів у паралелі для отримання подвоєної потужності, що розширює діапазон застосування пристрою в енергоємних ситуаціях;
- Корпус знижує рівень до 66 дБ на 7 метрів, що робить генератор ідеальним для роботи в житлових районах та на територіях з підвищеними вимогами до тиші.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип палива | Газ/Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 3.5 кВт |
| Максимальна потужність | 4 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вхід ATS | Ні |
| Двигун | |
| Марка двигуна | KS 240i |
| Об'єм двигуна | 223 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 12 л |
| Потужність двигуна | 7.5 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 620 мм |
| Висота | 510 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Вага | 40 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 91 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
- Ціна: 54 899 ₴




